5 آمار درباره اسمز معکوس

شروع موضوع توسط aquapro در ‏11/7/18 در انجمن معرفی وبلاگ و وب سایت

 1. aquapro

  aquapro Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏25/5/17
  ارسال ها:
  253
  تشکر شده :
  0
  امتیاز:
  0
  محل سکونت:
  تهران
  پس انداز شما
  5 آمار درباره اسمز معکوس
  شما ممکن است اصطلاح "اسمز معکوس" را شنیده باشید، اما آیا واقعا می دانید که منظور چیست؟ 5 مورد مفید در مورد اسمز معکوس را در این مقاله برای شما بررسی می کنیم.شما احتمالا اخبار مربوط به آب آلوده را شنیده باشید.خانوارها در سراسر کشور با آب آشامیدنی آلوده به دلیل لوله های قدیمی روبرو هستند و این چیز ترسناکی است.
  بنابراین چه کاری می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که آب آشامیدنی شما امن است.اسمز معکوس فرآیندی است که مواد غير طبيعی و یا آلاینده ها را از آب جدا می کند و با استفاده از غشای نیمه پراکنده استخراج می شود. این تضمین می کند آب آشامیدنی خالص است.
  [​IMG]
  تصویری که نشان می دهد چگونه غشاهای تصفیه آب اسمز معکوس آب را *** می کند.اسمز معکوس (RO) تکنولوژی تصفیه آب است که از غشای نیمه رسانا برای حذف یون ها، مولکول ها و ذرات بزرگتر از آب آشامیدنی استفاده می کند.
  آب سرب را از آب پاک می کند
  اسمز معکوس سرب را از آب حذف می کند.این احتمالا یک معامله بزرگ برای شماست به ویژه اگر شما در خانه خود فرزند داشته باشید زیرا قرار گرفتن در معرض سرب برای بچه های کوچک می تواند یک مشکل جدی باشد.
  مطالعات دولت نشان داده است که مقادیر زیادی سرب موجود در آب منجر به کاهش شناخت، افزایش فشار خون و اختلال عملکرد کلیوی در بزرگسالان و همچنین اثرات عصب شناختی و رفتاری در کودکان می شود. قوی ترین ارتباطی که تا به امروز دیده می شود بین افزایش BLL در کودکان و کاهش نمرات ضریب هوش (IQ) است. "بنابراین اگر شما در یک منطقه زندگی می کنید که در آن ممکن است یک مسئله ناگهانی باشد، ممکن است به دنبال ایجاد یک سیستم اسمز معکوس باشید.
  سدیم را از آب پاک می کند
  درست است، اسمز معکوس مقدار سدیم را در آب آشامیدنی شما کاهش می دهد. ما شرط می بندیم که شما حتی نمی دانید سدیم در آب آشامیدنی شما وجود دارد!با حذف سدیم و مقدار زیاد نمک آن به مبارزه با تهدید بیماری قلبی و فشار خون کمک خواهد کرد.بنابراین به خاطر قلب شما، سدیم را از آب خارج کنید!
  اسمز معکوس انگل ها را از آب پاک می کند
  اسمز معکوس به *** کردن هر انگل مضر از آب ، از جمله انگل ترسناک کریپتوسپوریدیوم کمک می کند .کریپتوسپوریدیوم انگل انعطاف پذیر است که می تواند برای مدت طولانی حتی در آب هایی که با کلر درمان شده اند زندگی کند. هنگامی که راه خود را به سیستم شما می رسد، می تواند باعث اسهال و همچنین درد شکم، تب و استفراغ شود.از آنجایی که سیستمهای اسمز معکوس به جای افزودن مواد شیمیایی، مواد را استخراج می کنند، می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام این انگل ها قبل از مصرف آب شیرین از شیر خود، از آب خارج می شوند.در مورد مواردی که از طریق درمان سرطان در حال انجام است، پاک ترین آب موجود است.آخرین چیزی که می خواهید نگران آن باشید این است که ایمنی آب آشامیدنی شما تا چه حد است در حالی که شما در حال درمان سرطان هستید.در طول تابش یا شیمیدرمانی، سیستم ایمنی بدن شما به اندازه ای که در معرض انگل های خارجی است نفوذ می کند و در هنگام آسیب پذیری در بدن شما خراب می شود.با کاهش این امکان، می توانید بر روی موفقیت تمرکز کنید
  شما پول می گیرید
  این فقط یک واقعیت ساده است، اما کیف پول شما نسبت به روزهایی که برای خرید آب معدنی (بطری)هزینه میکنید سنگین تر خواهد ماند.با استفاده از سیستم اسمز معکوس، شما هر روز بهترین کیفیت آب را دریافت خواهید کرد بدون اینکه به طور مداوم در فروشگاه قرار بگیرید و یا برای تامین آب بطری از تامین کنندگان مانند Culligan ترتیب دهید.
  خوب نیست؟
  با توجه به 5 واقعیت مفید درباره فیلتراسیون آب به روش اسمز معکوس، به ما بپیوندید و با نصب یک سیستم اسمز معکوس آبی سالم و پاک برای خود و خانواده خود فراهم آورید.

  [​IMG]
  دستگاه تصفیه آب | بهترین دستگاه تصفیه آب | دستگاه تصفیه آب رومیزی | دستگاه تصفیه آب 7مرحله
   

به اشتراک گذاشتن این صفحه