چه مشاغلی برای ثبت شرکت به مجوز نیاز دارند؟

شروع موضوع توسط kia sabt در ‏9/9/18 در انجمن خدمات و نیازمندیهای شغلی

 1. kia sabt

  kia sabt کاربر تازه وارد

  0   0   0

  تاریخ عضویت:
  ‏19/4/17
  ارسال ها:
  72
  تشکر شده :
  0
  امتیاز:
  0
  پس انداز شما
  اگر در فکر ثبت شرکت هستید بهتر است بدانید که چه مشاغلی برای ثبت شدن نیاز به دریافت مجوز دارند؟ ما را در ادامه مقاله دنبال کنید.
  1- تمام موضوعات مربوط به امور بانکی و پولی از جمله تأسیس بانکها و موسسات اعتباری، صندوقهای قرض الحسنه، هرگونه اشتغال و تصدی به عملیات بانکی نیاز به دریافت مجوز دارد.
  2-همه فعالیتهای بیمه ای نیاز به تهیه مجوز دارند: تأسیس شرکتهای بیمه ای با هر موضوع مربوط به بیمه، نمایندگی شرکتهای بیمه، عرضه هرگونه خدمات بیمه‌ای
  3-همه فعالیتهای مربوط به بورس (مرجع دریافت مجوز: سازمان بورس اوراق بهادار)
  4-همه تغییرات و تصمیمات شرکتهای دولتی که مطابق با قانون، مشمول واگذاری به بخش خصوصی هستند. (مرجع دریافت مجوز آنها سازمان خصوصی سازی است. )
  5-همه شرکتهای تعاونی که در شرف تأسیس هستند ( برای دریافت مجوز باید به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره تعاون شهرستان مربوطه مراجعه کنید. )
  6-شرکتهای تعاونی فرش دستباف ( این شرکت ها برای تهیه مجوز باید به وزارت جهاد کشاورزی و اتحادیه تعاونی روستایی فرش دستباف مراجعه کنند.)
  7-همه فعالیتهای فرهنگی و هنری شامل امور فرهنگی، هنری، سینمایی، مطبوعاتی، خبری و خبرگزاری نیاز به تهیه مجوز دارند.
  8-موضوعات مربوط به فعالیت قرآنی و مذهبی (مرجع دریافت مجوز این نوع فعالیت ها، سازمان تبلیغات اسلامی و یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. )
  9-موضوعات فعالیت در زمینه حج و زیارت از جمله ثبت نام و تنظیم مسافرتهای زیارتی و ذخیره مکان و هرگونه خدمات زیارتی که مرجع دریافت مجوز آنها سازمان حج و زیارت است.
   
 2. nire

  nire کاربر تازه وارد

  0   0   0

  تاریخ عضویت:
  ‏28/11/17
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده :
  0
  امتیاز:
  0
  پس انداز شما
  چه نوع شرکت هایی برای ثبت نام شرکت نیاز به مجوز دارند؟ از طرفی چه نام هایی برای ثبت شدن به عنوان نام شرکت نیاز به مجوز دارند؟
   

به اشتراک گذاشتن این صفحه