هزینه خسارت در اجاره خودرو

شروع موضوع توسط اجاره پارسی در ‏25/6/17 در انجمن وسایل صوتی و تصویری

 1. اجاره پارسی

  اجاره پارسی کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏25/6/17
  ارسال ها:
  3
  تشکر شده :
  0
  امتیاز:
  0
  پس انداز شما
  همیشه در هنگام رانندگی باید نهایت دقت و تمرکز حواس را داشته باشید. به خصوص اگر با خودرویی رانندگی می‌کنید که به صورت کرایه در اختیارتان قرار گرفته است. رعایت نکردن نکات ساده ولی مهم می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد. در این مقاله در مورد هزینه های خسارت در اجاره خودرو صحبت می‌کنیم.
  مالک خودرو باید ماشین را بیمه کرده باشد تا در مواقع رخداد حادثه بتواند از خدمات شرکت بیمه خود استفاده کند.
  خسارت ها در بحث اجاره خودرو به دو دسته جانی و مالی تقسیم می‌شوند. خسارت جانی می‌تواند شامل آسیب های جسمی باشد که در مدت اجاره به راننده خودرو و یا سرنشینان وارد می‌شود. این موضوع را قانون مشخص می‌کند که خسارت وارد شده بر عهده کیست. آیا به هنگام رخ دادن یک حادثه رانندگی که منجر به آسیب دیدگی جسمانی و یا حتی فوت سرنشینان خودرو می‌شود شرکت ارائه دهنده سرویس مقصر است؟ آیا مشتری می‌بایست خسارت های وارده به خودرو و یا راننده ماشین شرکت را جبران کند؟
  پاسخ به این سوالات و سوالات مشابه دیگر را قانون و اتحادیه صنف اجاره وسایل نقلیه مشخص می‌کند. در قانون کاملا روشن بیان شده که در صورت بروز هر رخدادی که منجر به آسیب دیدگی جانی و یا مالی شود به چه صورت باید اقدام کرد و برای هر نوع و هر اندازه خسارت هزینه‌ای شخص تعیین شده و به تایید قانون گذاران رسیده است. طرفین قرارداد می‌بایست با آگاهی از این هزینه ها و رضایت کامل تصمیم به عقد قرارداد بگیرند تا در صورت بروز مشکل و یا حادثه بتوانند از مجرای قانونی پیگیری کنند.
  اجاره خودرو پارسی-carrentalsparsi.com
   

به اشتراک گذاشتن این صفحه