مدارس خارج از زمستان: کلاس درس علوم در فضای سبز SNOWSCHOOL

شروع موضوع توسط aquapro در ‏10/10/18 ساعت 11:56 در انجمن معرفی وبلاگ و وب سایت

 1. aquapro

  aquapro Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏25/5/17
  ارسال ها:
  236
  تشکر شده :
  0
  امتیاز:
  0
  محل سکونت:
  تهران
  پس انداز شما
  مدارس خارج از زمستان: کلاس درس علوم در فضای سبز SNOWSCHOOL
  نوشته شده توسط: AQUAPROFILTERانتشار یافته در: تصفیه آبتاریخ ایجاد: 2018-09-16تعداد بازدید: 16
  در ماه ژانویه، 70 کودک ابتدایی در مرکز گروه غواصی نوردیک بویز بویز در گروه های هدایت شده توسط داوطلبان SnowSchool ثبت نام کردند. آنها برای بیابان های اطراف و شگفتی های آموزشی آن برگزار شد.همانطور که آنها از طریق جنگل بر روی اسنواشها جرأت می کردند، جلوی دره گنجینه و محدوده هفت دیل ها را در فاصله دیدند. در طول راه آنها متوقف شدند تا در مورد گیاهان و حیوانات منطقه یاد بگیرند، درباره اکوسیستم خود صحبت کنند و یک تجزیه و تحلیل گودال برف را انجام دهند. برای بسیاری از دانش آموزان، این اولین بار آنها اسنوزن بود و اولین سفر آنها به جنگل های ملی بود.


  [​IMG]

  به مدت 10 سال، SnowSchool با هدف معرفی دانش آموزان، اغلب کسانی که از دست داده اند، به چشم انداز و محیط زیست زمستان، و همچنین به عنوان یک سبک زندگی سالم و فعال از طریق تفریحی اسنواخو ، به ارمغان می آورد .

  هر ساله، برنامه ملی میزبان Winter Wildlands، حدود 28،000 دانش آموز را در 45 سایت مستقل در سراسر آسیا با بارش برف در بر می گیرد. برنامه مبتنی بر علم به اندازه کافی برای ایجاد حسادت بزرگسالان به نظر می رسد.

  کری مک کلی، مدیر مدرسه SnowSchool می گوید: "بچه ها آزمون های همسان سازی برف / آب را انجام می دهند، در داخل انجیل SnowSchool صعود می کنند و البته شکسته شدن شکم." "و اسنواخوها یک وسیله نقلیه حیاتی برای کشف دنیای طبیعی از طریق یک تجربه است که هر دو هیجان انگیز و آموزشی است."


  رس علمی در فضای باز با برنامه های درسی کلاس درس ارتباط برقرار می کنند. "بازگشت در کلاس های درس خود دانش آموزان از طریق زمستان با هیدرولوژیست محلی برای ادامه به نظارت عمق برف و آب محتوای محلی خود را از طریق کار خواهد کرد SNOTEL داده ها، می گوید:" در پژوهشی مک کلی. این برنامه موفقیت بزرگی با معلمان، بچه ها، نوجوانان، والدین و مدیران زمین های عمومی است.

  در جنگل، مربیان می گویند سخت است که این هیجان را انکار کند و لبخند بر روی چهره دانش آموزان را ببیند، زیرا آنها برای اولین بار از الهاماتی که طبیعت را فراهم می کنند تجربه می کنند.

  دستگاه تصفیه آب | بهترین دستگاه تصفیه آب | دستگاه تصفیه آب رومیزی | دستگاه تصفیه آب 7مرحله
  برچسب ها: تصفیه آب دستگاه تصفیه آب مقاله مدارس زمستان آب

  مشابه در مجموعه
  مطالب مرتبط توسط برچسب ها
   

به اشتراک گذاشتن این صفحه