متن فیلم برای تقویت Listening

شروع موضوع توسط malihe در ‏19/2/15 در انجمن Listening

 1. malihe

  malihe Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏23/1/15
  ارسال ها:
  3,951
  تشکر شده :
  36
  امتیاز:
  0
  محل سکونت:
  مشهد
  پس انداز شما
  متن فیلم برای تقویت Listening
  در این بخش شما را با متن فیلم با Movie Script آشنا می کنیم، شاید جالب باشد که بدانید شما می توانید متن هر فیلم، سریال و نمایشنامه رادیویی و تلویزیونی را در اینترنت پیدا کنید. این متن ها بر اساس سال ساخت و اسم فیلم قابل دسترس می باشند و به شما (در مواردی که فیلم شما زیرنویس دار نمی باشد) کمک می کند که مکالمات و روند داستان فیلم را راحت تر پیگیری نمایید.
  ما در ذیل به تعدادی از این سایت ها که به نظرمان قویتر و مفید تر می باشند اشاره می کنیم، مطمئناً شما سایت های بهتری را خواهید یافت و این تنها بهانه است برای آشنایی شما با اینگونه امکانات که به شما کمک می کند زبان انگلیسی را بهتر و عمیق تر بیاموزید.


  یک پیشنهاد:

  قطعا اکثر شما به فیلم ها و سریال های زبان اصلی دسترسی ندارید، در این صورت بهترین کار این است که یک کارتون یا فیلم سینمایی و یا ... را انتخاب کرده و متن آن را از سایتهای زیر انتخاب کنید و آن را بخوانید. عسی کنید تا جایی که محتوا را می فهمید به فرهنگ لغت مراجعه نکنید و بیشتر وقت خود را روی مطالعه با دقت و تعداد فیلم ها بگذارید.

  اگر هم به فیلمی دسترسی دارید می توانید قبل از دیدن آن متنش را مطالعه کنید و در هنگام دیدن فیلم فقط به تقویت لیسنینگ خود بپردازید.

  Subtitles - download movie and TV Series subtitles from the biggest open subtitles database


  در این سایت حتی زیر نویس فارسی بعضی از فیلم ها وجود دارد.حتی اگر خودتان فیلمی را زیر نویس کرده اید، می توانید برای استفاده همگان به این سایت بفرستید.این سایت 22 زبان دنیا را پشتیبانی می کند. صفحه فارسی سایت.
  http://www.scriptfly.com
  این سایت به غیر از ارائه متن فیلم ها به شما آموزش می دهد که چگونه متون فیلم ها را پیاده کنید.

  http://www.scriptcrawler.net
  متن برنامه های رادیویی و تلویزیونی فیلم های سینمایی و تاتر مطالب این سایت می باشد و جالب اینکه شما حتی می توانید متن فیلم های کارتونی را نیز در این سایت پیدا کنید.
  SimplyScripts - Movie Scripts, Screenplays and Transcripts
  اینجا هم، همچنین جای کاملی هست.
  http://sfy.ru
  اینجا هم همینطور .
  http://subtitrari.softpedia.com

  http://www.mysubtitles.com
  این دو جا هم به روز هستند

  منبع:سلام زبان | خانه‌ای برای تقویت زبان انگلیسی شما
   

به اشتراک گذاشتن این صفحه